תוכן ראשי
1280x1600_BG_general.jpg

דבר המנכ"לית.

חברי מכבי היקרים,
מכבי טבעי היא רשת מרפאות לרפואה משלימה מבית מכבי שירותי בריאות, המציעה לחברי מכבי רפואה אינטגרטיבית, כזו המשלבת רפואה קונבנציונלית ורפואה משלימה מתוך תפיסה שלמה של גוף ונפש.

ייחודיותה של מכבי טבעי באה לידי ביטוי בכמה תחומים מרכזיים: פיקוח רפואי לאורך כל תקופת הטיפול, תוכנית טיפול מותאמת אישית לכל מטופל, מטפלים מקצועיים ומנוסים מהטובים בתחומם ומענה למגוון מצבים רפואיים ולשמירה על אורח חיים אנרגטי ומאוזן. 

במהלך השנים מרחיבה מכבי טבעי את הפרישה הגיאוגרפית על מנת לאפשר לכלל חברי מכבי נגישות לשירותי הרפואה המשלימה, ובעלות השווה לכל נפש.

מגוון הטיפולים ניתן במרפאות המשרות אווירה נעימה. בכל נקודות השירות מחכה לכם ככלל צוות רב-מקצועי של מטפלים ורופאים בעלי ניסיון בתחומם, הרואים במתן הטיפול האיכותי והאמפטי שליחות.

אני מזמינה אתכם להגיע למרפאות מכבי טבעי וליהנות מחוויית בריאות שלמה!


בברכת בריאות שלמה,
דורית אפלר
מנכ"לית מכבי טבעי

אודות מכבי טבעי

מכבי טבעי היא רשת הרפואה המשלימה המובילה בישראל, המעניקה מאז שנת 1995 שירותי רפואה משלימה לחברי מכבי שירותי בריאות.

רשת מכבי טבעי מאמינה ברפואה אינטגרטיבית המשלבת רפואה קונבנציונלית ומשלימה תוך טיפול שלם (הוליסטי) בגוף ובנפש. השילוב הייחודי, של טיפולי גוף ונפש מסוגים שונים, בתוך מעטפת של מסגרת רפואית מנוסה ומקצועית, מציב את מכבי טבעי בחזית הרפואה המשלימה בארץ.

מכבי טבעי מקיימת שיתופי פעולה אסטרטגיים עם מוסדות רפואיים ואקדמיים מובילים בארץ ובעולם, בהם שיתוף הפעולה עם מכללת רידמן – המכללה הוותיקה והמובילה בישראל לרפואה משלימה ואינטגרטיבית ושיתוף הפעולה עם ממשלת סין ובית החולים הנדג'או לרפואה סינית מסורתית במסגרת מיזם בינלאומי לקידום הרפואה המשלימה בישראל.

מרפאות מכבי טבעי פועלות תחת פיקוח רפואי, תוך הקפדה על מתן טיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. מטפלי מכבי טבעי הם מטפלים מוסמכים שנבחרו בקפידה.

לשירות חברי מכבי עומדות כ-80 מרפאות ושלוחות בפרישה ארצית.  בנוסף, נהנים חברי מכבי מהטבות משמעותיות, בהתאם לרובד הביטוחי של כל חבר.

כארגון מתקדם וטכנולוגי, מכבי טבעי משקיעה גם בחווייה דיגיטלית.  המטופלים שלנו יכולים להזמין תור אונליין מכל מכשיר, 24/7 באיזור האישי באתר מכבי טבעי, כניסה באמצעות שם המשתמש והסיסמא של מכבי אונליין.

מגוון הטיפולים שלנו

הטיפולים המוצעים במכבי טבעי מגוונים ונועדו לסייע במצבים רפואיים שונים כגון כאבים כרוניים, שיקום מפציעה וכן כדי לשמור על אורח חיים מאוזן ובריא. הטיפולים מיועדים לפעוטות, ילדים, נשים וגברים, בכל גיל.

המצבים הרפואיים שניתן להם מענה במכבי טבעי הם:

  • כאב: כאבי שריר ושלד, כאבים כרוניים, מגבלות תנועה, פציעות ספורט.
  • מצבי מתח, חרדה ודכאון.
  • בעיות עור.
  • תסמונות במערכת העיכול.
  • נשים במעגלי החיים: פריון, הריון, גיל המעבר, תופעות סביב המחזור.
  • ילדים: קשב וריכוז, דלקות אוזניים, חיזוק המערכת החיסונית.
  • סוכרת, יתר לחץ דם.
  • תמיכה בחולים אונקולוגיים.

 

שיטות הטיפול כוללות:

 

תהליך קבלת הטיפול – פשוט וקל

אפשר לפנות לכל אחת ממרפאות מכבי טבעי באופן עצמאי או בהפניית רופא, או ליצור קשר בטלפון 6395*.

בנוסף, אפשר לזמן תורים בקלות דרך האזור האישי, אליו נכנסים עם הסיסמה של מכבי Online. באזור האישי אפשר לבצע מגוון פעולות, כמו זימון וניהול תורים, צפייה ביומן הטיפולים, עדכון פרטים אישיים ועוד.

הטיפול במכבי טבעי מתחיל במפגש עם רופא מייעץ שהינו רופא קונבנציונלי (M.D) בעל הכשרה ברפואה משלימה. בפגישה זו בונה הרופא תכנית טיפולים אישית למטופל בהתאם למצבו ולצרכיו.

לפגישת הייעוץ מומלץ להביא חומר רפואי רלוונטי (אם קיים): מכתב הפניה, תוצאות בדיקות דימות (כמו רנטגן, CT, MRI וכו'), תוצאות בדיקות מעבדה, מכתבי שחרור מבתי חולים וכיו"ב.

הטיפולים יאושרו רק לאחר פגישת הייעוץ, על מנת להקפיד על ליווי רפואי מלא מהשלבים הראשונים של הטיפול.

למידע נוסף על פגישת הייעוץ עם הרופא >

 

מהי עלות הטיפול? 

חברי מכבי נהנים מהטבה משמעותית בעלות הטיפולים, בהתאם לרבדים השונים של הכסוי הביטוחי שלהם, ובכפוף לתקנון שירותי הבריאות הנוספים של מכבי.

עיקרי ההטבות לפי הרובד הביטוחי

 

כל האמור לעיל כפוף לתקנוני שירותי הבריאות הנוספים מכבי שלי | מכבי זהב | מכבי כסף