טיפולים משלימים במכבי
משך הטיפול עד 30 דקות

מידע על דיקור סיני

דיקור הוא שיטת טיפול השאובה מהרפואה הסינית שעושה בו שימוש למעלה מ-2,500 שנה וניתן כחלק ממגוון רחב של טיפולי רפואה משלימה המוצעים במכבי טבעי. השיטה מבוססת על הרעיון של הבאת האדם לאיזון אנרגטי (גופני ונפשי) בעזרת דיקור במחטים עדינות בנקודות מוגדרות על פני העור. הדיקור עשוי לסייע לפתרון מגוון רחב של בעיות רפואיות.

מהלך הטיפול

המטפל מבצע את הדיקור באמצעות נעיצת מחטים חד-פעמיות, סטריליות, עדינות ודקות. הן מוחדרות לעור בנקודות מיוחדות, אשר ממוקמות לאורך מסלולי האנרגיה בגוף המכונים מרידיאנים. נעיצת המחטים מעוררת את הצ'י - אנרגית החיים הזורמת במרידיאנים ולעיתים מלווה בתחושות שונות של זרימה ועקצוץ.  

למי מיועד הטיפול בדיקור סיני?

הטיפול מיועד לסובלים ממגוון בעיות רפואיות, לרבות כאב כרוני, הפרעות במערכת העיכול, בחילות בעת הריון ולחץ דם בלתי מאוזן. כמו כן לאלו המעוניינים בשמירה על בריאות תקינה לאורך זמן. בעיקרון אין מגבלה על גיל המטופל, והוא מיועד גם לפעוטות ולילדים. 

עלות

ביטוח עלות
מכבי שלי מכבי שלי ₪48
מכבי זהב מכבי זהב ₪96
מכבי כסף מכבי כסף ₪148
בסיסי ₪164

בכפוף למידע באתר מכבי שירותי בריאות: מכבי שלי | מכבי זהב | מכבי כסף

לא לשכוח

לטיפול הראשון יש להביא תוצאות של בדיקות מעבדה ותצלומי דימות (רנטגן, CT או MRI), במידה שיש כאלו. במידה שחל שינוי במצב בריאותכם, לרבות כניסה להריון, יש לדווח למטפל טרם תחילת הטיפול.  

מעוניינים לקבוע תור?