תסמונות כאב

הטיפול בתסמונות כאב על ידי הרפואה המשלימה

כאבי גב, כאבי מפרקים, כאב לאחר ניתוח, כאבי אוסטיאופורוזיס, פציעות ספורט ועוד

סובלים מכאב?   קביעת תור

טיפולים המתאימים לתסמונות כאב

Treatment Isoy Rafuhi

עיסוי רפואי

טיפול מגע עם שמן בכל הגוף ובהתמקדות באזור הכאב. הטיפול משפר את תפקודן של מערכות הגוף, לרבות המרצת זרימת הדם בגפיים, הפחתת מתח בשרירים, הפחתת כאבי שרירים, כאבי גב וכאבי ראש, שיפור טווח התנועה של מפרקים והקניית רוגע נפשי.

זימון תור חדש
Treatment Dikur

דיקור סיני

שיטת טיפול שמקורה ברפואה הסינית, אשר נועדה לעזור לגוף האדם לחזור לאיזון ולבריאות תקינה באמצעות שימוש בדיקור, צמחי מרפא ומגע.  הדיקור משמש לטיפול ומניעת תחלואה כרונית ואקוטית, כולל תסמונות כאב שונות.

זימון תור חדש
T3

טווינא

שיטת מגע דינמית המהווה חלק מטכניקות הטיפול העיקריות של הרפואה הסינית המסורתית. מטרתה ליצור שיפור מהיר יחסית בטיפול בבעיות אורטופדיות ופציעות ספורט.

זימון תור חדש
Treatment Ostopatya

אוסטאופתיה

אוסטאופתיה היא שיטת טיפול ידנית, המטפלת בליקויים גופניים שנגרמו כתוצאה מטראומה, הפעלה לקויה של איבר, פגם מולד או מחלה. מטרת הטיפול היא להחזיר לגוף את התנועתיות והתפקוד התקינים ולהפחית כאב, באמצעות שחרור חוליות או חסימות ברקמות, בשרירים ובמפרקים. השיטה מטפלת בכל סוגי הפרעות וכאבים בגוף: עצמות ,שרירים, מפרקים, עצבים, איברים פנימיים, נוזלי הגוף וכל סוגי מערכות כגון - נשימה, עיכול, שתן.

זימון תור חדש

טיפול בסוגי כאב על ידי הרפואה המשלימה

Sliderpic 1M
  • כאבי גב וצואר

    מקורן של בעיות גב וצוואר, המשפיעות באופן מהותי על איכות החיים, יכול להיות נעוץ בגורמים רבים, החל מתאונות וכלה בארגונומיה לקויה. הבעיות נובעות מן הסתם מפגיעה כלשהי בעמוד השדרה או בשרירים שמסביבו והן מגבילות את התנועה ובמקרים רבים מסבות כאב. דיקור סיני עשוי לסייע כמעט לכל כאב גב או צוואר. פעמים רבות יומלץ לשלב עם הדיקור טיפולי מגע דוגמת טווינא, כירופרקטיקה ואוסטאופתיה.

  • מטופלים אונקולוגיים

    הניסיון הקליני והמחקרי בשילובי רפואה קונבנציונלית והמשלימה מצביעים על כך כי הינם יעילים ובטוחים ושילובם המושכל בטיפול הקונבנציונלי עבור תורם רבות לחוסן הנפשי והגופני לאורך מסעו של החולה האונקולוגי. תפקידי הרפואה המשלימה בטיפול בחולה האונקולוגי ברורים וידועים מראש ומבוססים על ידע רב שנצבר משיתופי פעולה רפואיים במרכזי הרפואה המובילים בעולם ובארץ בטיפול בסרטן.

שאלות ותשובות על בריאות נשים

באופן כללי לא.
טיפול בדיקור סיני נחשב לעדין מאוד ומווסת וכך גם הטיפול בכלי הטיפול האחרים של הרפואה הסינית המסורתית.
ישנם מקרים בהם תתכן רגישות קלה של מספר רגעים לאחר הטיפול באיזור בו הייתה המחט ולפעמים אדמומיות קלה שחולפת לאחר מספר דק'. מעבר לכך דיקור סיני נחשב לבטוח מאוד ומתון באופיו.
בשימוש בכלי הטיפול האחרים, תתכנה תופעות שונות כגון הופעה של סימנים באיזור בו בוצעו כוסות הרוח, רגישות מקומית באיזור בו בוצע עיסוי וטווינא וכו'. גם תופעות אלו קלות מאוד, לרוב אינן מורגשות או כואבות במיוחד, חולפות לאחר מספר שעות – ימים ונחשבות לעיתים כחלק תקין וחיובי בתהליך הטיפול המראה על תגובה של הגוף.

כתבות בנושא כאב