תוכן ראשי

עיסוי רפואי

משך הטיפול עד 60 דקות

מידע על עיסוי רפואי

מטרת העיסוי הרפואי לשפר את תפקודן של מערכות רבות בגוף לרבות המרצת זרימת הדם בגפיים, הפחתת מתח בשרירים, הפחתת כאבי שרירים, כאבי גב וכאבי ראש, שיפור טווח התנועה של מפרקים והקניית רוגע נפשי.

טכניקות העיסוי אינן מקשה אחידה והן מותאמות לכל מטופל על פי צרכיו ובעיותיו. במהלך העיסוי הרפואי המטפל עושה שימוש במגוון שיטות לרבות עיסוי שוודי, מתיחות והנעת מפרקים, עיסוי עמוק הכולל לחיצות (נקודות טריגר) ועוד. 

הטיפולים ניתנים כחלק ממגוון רחב של טיפולי רפואה משלימה המוצעים במכבי טבעי.

מהלך הטיפול

הטיפול מתבצע כשהמטופל שוכב על מיטת טיפולים, במהלך הטיפול המטפל חושף בהדרגה את חלק מגוף בהם הוא מטפל. במרבית שלבי הטיפול המטפל משתמש בשמן טיפולי שלעיתים יכיל רק שמני בסיס (דוגמת שמן שקדים) ולעיתים יועשר בתמציות שמנים המיועדות למצבים מוגדרים.  

למי מיועד העיסוי הרפואי?

העיסוי הרפואי מיועד לסובלים מכאבי שרירים או מתח בשרירים, לסובלים מכאבי ראש או כאבי גב, למעוניינים לשפר את טווח התנועה, למעוניינים להמריץ זרימת דם בגפיים (למשל נשים בהריון) וכמובן לאלו הזקוקים להפחתת מתח נפשי. העיסוי הרפואי מתאים ומיועד למטופלים בוגרים. יש לזכור שבמצבים רפואיים מוגדרים חל איסור לקבל עיסוי רפואי, ולפיכך חשוב לידע את הרופא ואת המטפל אודות כל בעיה רפואית.

עלות

ביטוח עלות
מכבי שלי מכבי שלי ₪123
מכבי זהב מכבי זהב ₪246
מכבי כסף מכבי כסף ₪246
בסיסי בסיסי ₪246

טיפול במשך עד 45 דקות

עלות למבוטחי מכבי שלי ₪97 ולמבוטחי מגן זהב, מגן כסף ומכבי בסיסי ₪193.

בכפוף למידע באתר מכבי שירותי בריאות: מכבי שלי | מכבי זהב | מכבי כסף

חשוב לדעת

  • אנא בקשו מהמטפל מידע אודות אופי הטיפול, מהלכו ותגובות אפשריות לאחריו.
  • אם חל שינוי במצב בריאותך, לרבות כניסה להריון, יש ליידע את המטפל לפני תחילת הטיפול.
  • מומלץ להימנע מארוחה במשך שעתיים לפני הטיפול.
  • מומלץ לכסות את הצוואר והגב התחתון לאחר הטיפול.
  • בתום הטיפול מומלץ להמתין כרבע שעה מחוץ לחדר הטיפולים, בייחוד לאחר הטיפולים הראשונים, על מנת שאתם והמטפל תוכלו לבחון כיצד מסתגל הגוף לטיפול החדש.

מעוניינים לקבוע תור?