תוכן ראשי

טיפולי רפואה משלימה בילדים בכל גיל

טיפול בילדים ושמירה על בריאותם באמצעות רפואה משלימה 

אנו במכבי טבעי מאמינים כי על מנת להגיע למצב של בריאות טובה לאורך זמן יש להקפיד על אורח חיים בריא ובמידת הצורך לשנותו בהדרגה וביעילות. אין עת טובה יותר לעשות זאת מאשר בגיל הילדות.

הרפואה המשלימה עושה שימוש בכלים עדינים ויעילים ואלו, בידיהם של מטפלים מיומנים ומקצועיים, הופכים לכלי שרת לליווי ילדכם ולשמירה על בריאותם. על כן אנו מציעים טיפולים מגיל הינקות ועד לבגרות.

לכניסה לאזור האישי וזימון תור דרך האתר

לפרטים נוספים ולקביעת תור לפגישת ייעוץ >

 

איך הרפואה המשלימה יכולה לעזור לילדכם?

מצבים נפוצים בהם אנו רואים תוצאות טיפוליות טובות:

פליטות מזון וקוליק: תופעה ידועות בילודים ובתינוקות. ניתן להקל באמצעות טיפולים כמו רפלקסולוגיה, הומאופתיה, דיקור, אוסטאופתיה ועוד.

רפואה משלימה לתינוקות במכבי

 

תחלואה חוזרת: דלקות אוזניים, ברונכיטיס, התקררויות חוזרות, אלרגיה, אסטמה של ילדים, דרמטיטיס אטופית – כל המצבים הללו קשורים למערכת החיסון. פעמים רבות תופעות אלו מתחילות או מתגברות עם הכנסת הילד למסגרת חינוכית עם ילדים נוספים. הרפואה המשלימה מציעה מגוון טיפולים היכולים לסייע בחיזוק מערכת החיסון ובהפחתת התופעות הללו.

עקמת, כאבי גדילה, יציבה לקויה במתבגרים: הרפואה המשלימה מסייעת לטיפול במצבים הללו באמצעות טיפולי מגע כשיאצו, טוינא, רפלקסולוגיה, וכן באמצעות דיקור סיני, כירופרקטיקה אוסטאופתיה ושיטת אלכסנדר.

הפרעת קשב וריכוז, חרדה ואי שקט בילדים מגיל בית הספר: ילדים רבים מאובחנים כיום כסובלים מהפרעת קשב וריכוז. כטיפול נלווה למגוון הטיפולים הקיים אנו מציעים ביופידבק, הומאופתיה, טיפולי מגע, תזונה טבעית ועוד.